top of page

Курси польської мови онлайн

Переваги вивчення польської мови онлайн з платформою знань Globus

 1. Гнучкість та доступність. Курси польської мови онлайн надають можливість вчитися в будь-який зручний для вас час і місці. Ви можете вивчати польську мову не покидаючи свого дому або офісу і навіть школи.

 2. Різноманітність ресурсів. Велика кількість різноманітних ресурсів як для занять так і для вивчення, включаючи відеоуроки, аудіоматеріали, можливість перегляду уроку, в записі, щоб детальніше розібратись з новим матеріалом, або якщо немає можливості доєднатись до уроку за розкладом, переглянути заняття у зручний для студента час. 

 3. Самостійність. Курси польської мови онлайн з сертифікатом дають Вам можливість навчатися у власному темпі і фокусуватися на тих аспектах мови, які для вас найбільш важливі, та мати можливість уточнити отриману інформацію з викладачем, який проводить заняття.

 4. Гарна база досвідчених викладачів. Досвідчені вчителі, які підготували багато студентів для подальшого навчання. Мають свої індивідуальні методики поєднані з програмою розробленою для вивчення польської мови дають гарний результат знання, як з нульового рівня так і для продовження вивчення.

 5. Економія часу і грошей. Вивчення польської мови онлайн в групах по 4-8 осіб вигідніше по вартості і надає переваги, бо спілкування між студентами, а не тільки з викладачем, швидше руйнує мовні бар’єри у студентів. 

 6. Нове коло для спілкування, яке безпосередньо заглиблює тільки в інтереси вивчення польської мови. Нові знайомі, які теж зацікавлені у вивчені польської мови онлайн додають натхнення та нарівні з Вами проходять всі труднощі у вивченні, а в подальшому є надійними друзями на території Польщі.

Записатися на курси польської з сертифікатом

Залишити заявку

Дякуємо!

 • Facebook
 • Instagram

На кого розраховані онлайн курси польської мови:

01

Учні 8-11 класів,

які планують отримувати освіту у Вищих навчальних закладах, ліцеях або технікумах Польщі. Програма розрахована як на початківців з нульового рівня до рівня В2, так і з рівня польської мови А2, В1 до рівня В2.

02

Дорослі,

яким необхідні знання польської мови для працевлаштування, співпраці або партнерства в роботі з громадянами Республіки Польща (РП), на її території або в Україні. Для даної категорії учнів, використовуємо однакову методику, як і для майбутніх студентів, тому що необхідно мати гарні граматичні знання для ведення документації, листування та проведення ділових перемовин.

03

Люди, які люблять подорожувати.

Польща — це країна, яка територіально знаходиться поряд з кордонами України, має багато гарних туристичних локацій в різних частинах країни, розвинену туристичну інфраструктуру, смачну національну кухню. Все це можна пізнавати не за одну поїздку. Знання польської мови на рівні А2 допоможе Вам почуватись в польському середовищі більш комфортно.

04

Для людей, які постійно вивчають мови інших країн, для свого особистого розвитку.

Польська мова не є складною для вивчення, якщо гарно володієте українською. Тому вивчити її легко, тим самим збагатити власну скарбничку знань і збільшити межі і кількість людей для спілкування.

Який рівень знань потрібен?

 • Для навчання в ліцеях та технікумах Польщі необхідно мати рівень польської мови А2-В1 (більше про отримання середньої освіти в Польщі за посиланням).

 • Для навчання в ВНЗ необхідно мати рівень польської мови В1-В2. Обов’язково підтвердити та мати в наявності сертифікат знання мови необхідного рівня, та бути готовим до співбесіди на перевірку польської мови з представником університету.

 • Для ведення бізнесу або співпраці з польським бізнесом рівень мови повинен бути В2.


Батьки майбутніх студентів повинні чітко розуміти, що чим кращий рівень польської мови у дитини, тим легше пройде процес адаптації дитини в середовищі, гарантована вища успішність в навчанні. Ваша дитина швидше знайде нове коло друзів для спілкування.

Вартість курсів польської мови онлайн

Групові заняття з польської мови – 170 грн/ 90 хв, тричі на тиждень/ графік фіксований на весь період навчання. В групі 4-8 осіб. Оплата курсів кожного місяця, по кількості занять. Попередньо підписується угода на вивчення польської мови.


Індивідуальні заняття – 350 грн/ 60 хв. Графік та інтенсивність підлаштовуєте під себе.

курси-польської-онлайн.jpg

Наші викладачі польської мови

 • Досвідчені, мають досвід підготовки дітей до навчання більше 7 років. Допомагали нашим майбутнім студентам підготуватись та успішно пройти вступні співбесіди в топові ВНЗ Польщі: Ягеллонський університет, Лодзький університет, підготували до іспиту з польської мови студентів при університетах: Краківський економічний університет, Краківська політехніка, Вроцлавська політехніка, Варшавська політехніка та інші. Розуміють та знають вимоги по підготовці, що дає успішний результат при вступі і подальшому навчанні.

 • Вміють знаходитись на одній хвилі з дітьми. Зв'язок викладача з атмосферою в групі студентів важливий для гарного потенціалу вивчення. Це допомагає зрушити мовні бар’єри у розмовних частинах занять і вчить студентів не боятись помилятись. Бо наша мета — це навчити, а не просто пройти курс з вивчення польської мови онлайн.

Як проходять заняття на курсах польської онлайн?

 1. За допомогою програми Skype.

 2. За допомогою платформи Google Meet.

 3. За допомогою програми Zoom.


Кожен викладач обирає для себе програму, в якій йому зручніше працювати. Для студентів, які займаються в групі, створюється окремий чат для роботи, куди викладач надсилає інформацію стосовно вивчення польської мови, а також додаткові матеріали для вивчення.


Щоб успішно вивчити польську мову, Вашій дитині необхідно не пропускати заняття і виконувати завдання, поставлені викладачем. Це головні задачі для успіху у вивченні польської мови онлайн.

Які результати по закінченню онлайн курсів польської мови?

Після проходження курсу польської мови у нас майбутні студенти складають іспит для отримання сертифікату для подальшого вступу в навчальні заклади.
Даний іспит, який проводиться в терміни з 05-12 липня, подібний до будь-якого міжнародного мовного іспиту. Має три частини для перевірки знань учня:

 

 1. граматичну,

 2. аудіювання

 3. та розмовну.


Наші сертифікати приймають більшість навчальних закладів Польщі. Наявність мовного сертифікату для вступу є обов’язковим, тому що ми як іноземці повинні на документальному рівні підтвердити наміри навчання польською мовою на рівні з громадянами РП.

ФОТО САЙТ 2.jpg

Відгуки про наші курси польської мови онлайн з сертифікатом

Як розпочати вивчення польської мови онлайн з платформою знань Globus?

Почати вивчення польської мови з нами досить легко. Вам необхідно лишити заявку на сайті, вказати Ваші контактні дані та в коментарі написати про Ваше побажання вивчати мову з нами. З Вами зв’яжеться наш представник, та допоможе підібрати програму та графік навчання, яке підходить саме для Вас.

 • Facebook
 • Instagram

Дякуємо за проявлену зацікавленість!

bottom of page