top of page

Краківський Економічний Університет

Краківський Економічний Університет (також Економічний Університет у Кракові, UEK, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) — профільний державний вищий навчальний заклад з традиціями, родом з 1925 р. Це найбільший з польських університетів у своїй галузі.


Одночасно, освіту тут здобуває понад 15 000 студентів, 100 000 випускників вже покинули його стіни. Цікаво, що статистичні дані, зібрані Академічним центром кар'єри за 2010 р., свідчать — 85 % студентів знаходять роботу ще до отримання диплома.


Економічний університет в Кракові славиться тим, що тут велика увага приділяється знанням, які отримують студенти. Сильна теоретична база поєднується з практикою – в процесі навчання кожен має можливість пройти стажування за кордоном, в таких країнах як Німеччина, Франція, Іспанія. Університет активно співпрацює з іншими європейськими вузами в рамках програм обміну ERASMUS, CEEPUS. Студенти також можуть отримати так званий подвійний диплом, який підтверджує їх навчання в Краківському економічному і одному з обраних ВНЗ за кордоном.

краківський економічний університет

Плюси та мінуси вступу до Економічного Університету в Кракові?

 • Плюси: престижний Європейський університет, цікаве навчання, різновид спеціальностей, кожен може знайти свій напрямок, багато пропозицій обміну навчання та практик, цікава студентська спільнота, мотивована для навчання.

 • Мінуси: складний вступ (іспит на підтвердження знання мови, яку обрали для навчання на всі напрямки, конкурс. В якому беруть участь результати ЗНО/НМТ), великий конкурс на навчання, мала кількість місць для студентів з України. Тому до вступу необхідно підходити заздалегідь і серйозно.


Ознайомитися з навчальною пропозицією в Краківському Економічному  Університеті для українців можна нижче. Університет пропонує програми бакалаврату та магістратури в таких галузях: 
uek.krakow.pl

Програми бакалавра в Економічному Університеті Кракова

 • Польською мовою: кооперація в бізнесі; управління продажами; управління малим бізнесом; логістика та управління ланцюжком доставок; управління фірмою; психологія управління; програмування; інформаційні системи; Економіка міжнародного бізнесу; міжнародна торгівля ;електронний маркетинг; торгівля та побудова відносин із постачальниками; маркетинг міст та регіонів; реклама та PR; підприємство в рекреації та спорті; сучасний готельний бізнес та гастрономія; міжнародний туризм; фінансово-економічна аналітика; нерухомість та інвестиції; бізнес та співпраця на європейському ринку; менеджер Європейських проектів; банківська справа, фінансові ринки та страхування; бізнес-консалтинг; податковий консалтинг; фінанси та державне управління; фінанси підприємств; бухгалтерський облік та фінансова ревізія; економічна аналітика; право; адміністрація; економіка та державне управління; планування та просторова інженерія; Євразія — політика та економіка; Євразія — політика та економіка; політика та міжнародна комунікація; проектування та удосконалення продукту; управління якістю виробів; менеджер інновацій; управління стартапом; аудит: бухгалтерський облік.

 • Англійською мовою: International Business; Corporate Finance and Accounting; Applied Informatics; Modern Business Management.

Магістерські програми в Економічному Університеті Кракова

 • Польською мовою: Фінансово-економічна аналітика; економіка для менеджерів; економічний консалтинг; нерухомість та інвестиції; підприємництво та інновації; стратегія розвитку бізнесу; бізнес та співпраця на Європейському ринку; менеджер європейських проектів; економіка міжнародного бізнесу; міжнародна торгівля; трудове право та соціальне страхування; податковий консалтинг; фінанси підприємства; бухгалтерський облік та фінансова ревізія; управлінський облік; інвестиційний консалтинг; аналітика фінансових та страхових інституцій; макроекономічна аналітика; мікроекономічна аналітика; фінанси та державні замовлення; міжнародна політика розвитку; Євразійські відносини; розвиток та комерціалізація продукту; штучний інтелект; інформаційні системи; інституціональні форми розвитку інновацій; ринкова аналітика; електронна торгівля; міжнародний маркетинг; управління продуктом; аудит; бухгалтерський облік; бухгалтерський облік MSR, MSSF, менеджер здорового образу життя, готельний бізнес та гастрономія, управління конгресами та великими подіями; управління нематеріальними ресурсами; управління малим бізнесом; логістика та управління ланцюжком доставок; управління фірмою, управління продажами у виробництві та торгівлі; управління проектами; проектування систем управління; інтегроване корпоративне управління; глобальні логістичні системи; управління в міжнародних проектах; управління людськими ресурсами.

 • Англійською мовою: Applied Informatics;Economic Diplomacy and Statecraft; European Banking and Insurance in Digital Environment;Financial Analytics; Global Finance and Accounting; International Business; International Logistics.​

Ukraine Flag

Тривалість навчання в Краківському державному економічному університеті

 • Бакалавр – 3 роки.

 • Магістратура – 2 роки

 • Неподільна магістратура: право – 5 років.​

Вартість навчання у Краківському економічному університеті

 • Бакалавр – від 2200–2500 євро/ рік навчання (оплата по семестрам)

 • Магістратура – від 2400–3000 євро/ рік навчання (оплата по семестрам)

 • Англомовні програми – від 2400–4000 євро/ рік​

Гуртожитки Краківського Економічного Університету

Краківський Економічний  університет має свої гуртожитки, реєстрація в них доступна після набуття статусу студента.


Вартість проживання – 100-120 євро/ на місяць.

 
Оплата за гуртожиток кожного місяця до 5 числа, період бронювання з 01.10-30.06. Якщо студент планує продовжити проживання, то має попередити не менш ніж за два місяці.

двомісна-кімната.jpg

Що потрібно для вступу в Економічний Університет в Кракові

 1. Знання польської мови – рівень В1 або англійської – рівень В2. Наші курси польської онлайн допоможуть підтягнути рівень володіння мовою до необхідного.

 2. Документи про закінчення 11 класів, або диплом бакалавра.

 3. Мовний іспит (бажано підготуватись, бо  є дуже важливим для вступу). Можна скласти в Кракові на базі університету або в Києві. Терміни іспиту з 20.06–30.06. Реєстрація на іспит є окремою і оплачується додатково.


Якщо Ви амбітний, цілеспрямований і вмієте вчитись, то Краківський Економічний Університет саме для Вас!
А зі вступною кампанією ми допоможемо. Звертайтесь за професійною допомогою, ми на зв’язку!

bottom of page