top of page

ВИЩА ОСВІТА В ЧЕХІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

безкоштовне навчання в чехії для українців

Чехія - це країна з багатою історією та культурою, яка пропонує студентам доступну та високоякісну освіту.

Але вступ до ВНЗ Чехії може бути складним завданням.

Тому ми пропонуємо вам допомогу у вступі до ВНЗ Чехії. 

Наша компанія спеціалізується на вступі до ВНЗ Чехії для українців. Ми маємо багаторічний досвід і знаємо всі тонкощі цього процесу.

Ми допоможемо вам:

 1. Обрати ВНЗ і спеціальність.

 2. Зібрати необхідні документи.

 3. Підготуватися до вступних іспитів.

Ми гарантуємо, що ви будете готові до вступу до ВНЗ Чехії і зможете отримати якісну освіту, яка відкриє перед вами безмежні можливості.

Зателефонуйте нам сьогодні і отримайте безкоштовну консультацію.

Цікавить вища освіта в Чехії?
Замовте безкоштовну консультацію від спеціалістів Платформи знань Глобус.

Дякуємо, що заповнили форму.

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

 

Для того, щоб успішно скласти вступні іспити на безкоштовне навчання в державний університет Чехії, потрібно мати хорошу підготовку з профільних предметів, згідно європейської шкільної програми та володіти чеською мовою на рівні В2. Якісна підготовка можлива лише на території Чехії, саме тому при державних університетах  функціонують курси для іноземних студентів, де чеські викладачі готують їх до вступу. Такий курс може тривати 1 рік (рекомендовано для складних спеціальностей: медицина, технічна, економічна etc.; та для абітурієнтів ВНЗ з високим конкурсом), можливий піврічний курс та прискорений тримісячний (для абітурієнтів приватних ВНЗ, для абітурієнтів на англомовне навчання).

 

Під час такого курсу абітурієнти не лише вивчають чеську мову, а й проходять процес легалізації шкільних освітніх документів – НОСТРИФІКАЦІЮ. Це доволі тривалий процес, і представники підготовчих курсів надають інформаційно-консультаційну підтримку.

 

Річні підготовчі курси чеської мови призначені для випускників середніх шкіл та студентів, які хочуть поступити на безкоштовне навчання в державні університети Чехії. Наш партнерський Освітній центр  якісно та професійно проводить мовну підготовку іноземних студентів до вступу в чеські вузи. Перевага підготовки абітурієнтів полягає, насамперед в тому, що даний освітній проект є частиною стабільної та великої корпорації і розглядається, як візитна картка компанії.

 

Освітній центр співпрацює як з чеськими середніми школами і гімназіями , так і з вищими навчальними закладами, що дозволяє якісно навчити майбутніх студентів не тільки чеської мови , але й підготувати з профільних предметів , які будуть необхідні при майбутньому вступі.

 

Центр патронує своїх студентів і допомагає їм адаптуватися до самостійного життя в новій країні, організовує  культурну програму, консультує у вирішенні побутових проблем.

 

Для своїх курсів Центр використовує спеціально розроблену методику навчання іноземців чеської мови.
Існує кілька програм навчання : річна, піврічна і прискорена . Річний і семестровий курс організований у співпраці з Державним Університетом імені Яна Євангеліста Пуркине / Univerzita JP Purkyně ( UJEP ) і проходить в Празі і в Усті- над- Лабем . Дані курси розроблені провідними фахівцями UJEP і розраховані на вступників до державних ВНЗ Чехії на безкоштовну форму навчання і приватні ВНЗ Чеської Республіки на платну форму навчання.

 

Річний курс триває з жовтня по червень і складається з двох семестрів. У першому семестрі головний акцент робиться на вивчення чеської мови , а в літньому семестрі робиться наголос на підготовку з профільних предметів , необхідних для вступу на обрану спеціальність.

 

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В ЧЕХІЇ

 

 • плата за проживання, харчування та кишенькові витрати - приблизно 650 євро;

 • медичне страхування - приблизно 250 євро на рік.

 

МОВА НАВЧАННЯ В ЧЕХІЇ

 

 1. чеська;

 2. англійська.

Навчання в Чехії в університетах може бути як чеською, так і англійською мовами. Навчання чеською мовою є безкоштовним для українців і для всіх студентів, незалежно від їхньої національності. Навчання англійською мовою, як правило, є платним, але вартість навчання в Чехії все одно є відносно низькою порівняно з іншими європейськими країнами.

 

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ В ЧЕХІЇ

 

 • чеською мовою безкоштовне навчання в Чехії;

 • англійською мовою - від 2000 - 14000 євро рік навчання в Чехії, взалежності від вибраного напрямку.

Існує ряд переваг у навчанні чеською мовою в Чехії. По-перше, в цьому випадку вища освіта в Чехії безкоштовна. По-друге, це дозволяє вам краще вивчити чеську мову, яка є офіційною мовою Чехії та однією з найпоширеніших мов у Центральній Європі. По-третє, це дає вам можливість краще зрозуміти чеську культуру та суспільство.

 

ВИЩА ОСВІТА В ЧЕХІЇ - УНІВЕРСИТЕТИ ДЛЯ ВСТУПУ

 

 1. Карлів Університет;

 2. Університет Масарика;

 3. Чеський Технічний Університет;

 4. Технічний університет;

 5. Університет Яна Евангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем.

 

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС ЗА ДОПОМОГОЮ У ВСТУПІ ДО УНІВЕРСИТЕТІВ ЧЕХІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ?

 

 1. Ми маємо досвід роботи в галузі освіти та знаємо, як допомогти вам вступити до ВНЗ Чехії.

 2. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 3. Ми гарантуємо, що ви будете готові до навчання в Чехії і зможете отримати якісну освіту, яка відкриє перед вами безмежні можливості.

Зателефонуйте нам сьогодні і отримайте безкоштовну консультацію.

Ми допоможемо вам здійснити вашу мрію про освіту в Чехії!

bottom of page