top of page

Краківський педагогічний університет імені Комісії Національної Освіти

Краківський педагогічний університет імені Комісії Національної Освіти (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, UP Kraków) був заснований в травні 1946 року. Цей перший та єдиний державний вищий навчальний заклад педагогічного профілю в Польщі згідно професійних рейтингів є одним з найбільш популярних ВНЗ в країні та входить в еліту польських університетів.

Краківський педагогічний університет

Інформація для абітурієнтів з України

Шановні студенти з України, у зв’язку з російською агресією проти України, повідомляємо, що всі студенти Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти в Кракові, незалежно від свого громадянства, які опинилися в тимчасово скрутному життєвому становищі, можуть отримувати фінансову допомогу зі стипендіального фонду.


Відповідно до польського законодавства, кожен університет має право вимагати від кандидата складання внутрішнього іспиту з польської мови. Сертифікати про закінчення курсу та складання іспиту на необхідному рівні приймаються Національною освітньою комісією університету (UKEN).


Педагогічний університет в Кракові має 7 навчальних кампусів, які розташовані в центральних районах Кракова, 4 комфортабельні студентські гуртожитки, мультимедійні аудиторії, сучасні лабораторії, наукову бібліотеку, басейн, сауну, спортивні зали, власну астрономічну обсерваторію та численні гуртки різних напрямків.


При Педагогічному університеті є мовна школа для іноземців (Studium nauki języka polskiego), де можна пройти річний, семестровий або тримісячний інтенсив польської мови.


Випускники престижного Педагогічного університету завдяки якості освіти та високій дисципліні чудово підготовлені до початку професійної діяльності та є конкурентними на ринку праці.​

Напрямки навчання польською мовою в Педагогічному університеті Кракова

Програми бакалавра: адміністрація; інформаційна архітектура; архівація, документообіг та інфоброкінг; міжнародна безпека; національна безпека; безпека для здоров'я; біоінформатика; біологія; кібербезпека; дизайн; цифровий дизайн; журналістика; технічна та ІТ освіта; економіка; екотуризм; етика – посередництво та переговори; англійська філологія; германська філологія; іспанська філологія; польська філологія; романська філологія; українська філологія; італійська філологія; філософія розвитку особистості з елементами психології; фізика; геодезія та геоінформатика; географія; геополітика; просторовий менеджмент та управління нерухомістю; графіка; HR в ЗМІ та міжнародних організаціях; інформатика; техніка безпеки; когнітивна наука; візуальна комунікація; криміналістика; культурологія та медіа дослідження; логістика; живопис; математика; міжнародна соціальна політика та аналітика; цивільний захист та цивільна оборона; педагогіка; реабілітаційна педагогіка; догляд; соціальна робота; соціологія; міжнародні відносини; візуальні дослідження - візуальні дослідження; мистецтво та освіта; мистецтво та медіа; історичний туризм та музеєзнавство; туризм і відпочинок.


Неподільна магістратура: англійська філологія; історія – вчитель; логопед; математика; вчитель біології та географії; дошкільна та рання шкільна педагогіка; спеціальна освіта; шкільна педагогіка з технічною освітою; право; психологія; психологія та біологія тварин.

Тривалість навчання

 • Бакалавр – 3 роки

 • Неподільна магістратура – 5 років

Умови вступу до Краківського педагогічного університету

 1. Електронна реєстрація на навчання стартує 1 червня 2024 року. Протягом цього часу кандидати на першу, другу та довгострокову магістерську освіту зможуть створити обліковий запис у системі набору та вибрати напрямки навчання з багатої пропозиції Університету Комісії Національної Освіти в Кракові. Випускники шкіл минулих років зможуть повністю зареєструватися на навчання 1 червня 2024 року, а особи, які складатимуть ЗНО/НМТ у 2024 році, зможуть створити індивідуальний обліковий запис в електронній системі набору, а після отримання результатів іспиту про закінчення середньої школи ввести в систему дані з атестата про закінчення середньої школи.

 2. Іспит на перевірку знання польської мови. Повідомляємо, що з 02.06.2024  проходитимуть іспити з польської мови для вступників до університету на 2024/2025 рік. Іспити проводитимуться лише онлайн на платформі SKYPE. Плата за вступний іспит становить 100 злотих. Оплата повинна бути сплачена до іспиту.

 3. Надати перелік документів для вступу.​

Книжкова полиця

Вартість навчання в Краківському педагогічному університеті

Краківський педагогічний університет надає знижки на навчання у розмірі 50% для студентів з України. Тому маємо приємну вартість на навчання в Польщі.

 • Бакалавр –  1000 євро/ рік навчання (оплата по семестрам).

 • Неподільна магістратура – 1000 євро/ рік навчання (оплата по семестрам).​

Гуртожитки Педагогічного університету

Краківський педагогічний університет пропонує розміщення в студентських гуртожитках, Za Kolumnami; Krakowiak; Atol; Zaułek. Двомісні кімнати, спільні ванні кімнати та спільна кухня.

 

Вартість проживання – 100-120 євро на місяць. 

 

Оплата за гуртожиток кожного місяця до 5 числа, період бронювання з 01.10-30.06. Якщо студент планує продовжити проживання, то має попередити не менш ніж за два місяці.​

Що потрібно для вступу до Краківського педагогічного університету

 • Знання польської мови – рівень В2. Якщо рівень польської не дотягує до рівня В2, не відкладайте вивчення мови на останній момент — плануйте заздалегідь. Наші курси польської мови онлайн стануть Вам у нагоді.

 • Документи про закінчення 11 класів, або диплом бакалавра;

 • Скласти іспит на підтвердження знання мови (реєстрація на іспит окремо і додатково оплачується).

 • Творчий іспит на художні напрямки.

 

Якщо Ви плануєте отримати якісну європейську освіту і Вам підходять напрямки для навчання Краківського педагогічного університету, тоді звертайтесь до нас! Ми професійно допоможемо на кожному етапі вступу.

Зошит
bottom of page