top of page

СЕРЕДНЯ ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

Навчальні заклади Польщі після 9 класу

Шановні батьки, чи мріє Ваша дитина про якісну освіту в європейській країні? Шукаєте для неї можливість отримати професію, яка буде затребувана в Україні та в Європі? Тоді зверніть увагу на можливість навчання в Польщі після 9 класу для українців! Середня школа в Польщі охоплює ряд державних і приватних навчальних закладів, які пропонують широкий вибір спеціальностей для українських абітурієнтів.

Наша компанія "Платформа знань Globus" допоможе Вам:

 

 1. Вибрати навчальні заклади Польщі після 9 класу і спеціальність

 2. Підготувати документи для вступу

 3. Організувати проживання

Терміни отримання середньої освіти в Польщі для українців залежать від типу навчального закладу:

 • ліцей;

 • технікум;

 • заводова школа (бранжова).

 

ЛІЦЕЙ В ПОЛЬЩІ

 

В ліцеях Польщі вчаться  4 роки, після чого потрібно здати матуральні іспит (нагадує наше ЗНО). Після закінчення ліцею учень отримує атестат про повну загальну середню освіту та може вступити до університету. В ліцеях Польщі Ваша дитина може обрати наступні напрямки вивчення або спеціальності:

 • Медичний ліцей в Ожарові. Спеціальності: рятівництво медичне, косметологія та візаж.

 • Приватний ліцей сестер Назаретянок у Варшаві для дівчаток. Спеціальності: поглиблене вивчення іноземних мов, поглиблене вивчення математики.

 • Європейський колегіум в Кракові (Kolegium Europejskie (KE)). Напрямки: посилена підготовка до вступу в університет, навчання англійською та польською мовою; посилена підготовка до вступу в університет, навчання англійською мовою; посилена підготовка до вступу в університет, навчання польською мовою.

 

Ліцеї в Польщі – це навчання в старшій школі, з поглибленим вивченням предметів, які в подальшому пов’язані з вибором спеціальності в університеті. По закінченню обов’язковим є складання іспитів, по результатам яких, дитина може вступати у ВНЗ Польщі.

ТЕХНІКУМИ ПОЛЬЩІ ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

 

У технікумах Польщі термін навчання становить 5 років. Випускники такого навчального закладу отримують диплом про отримання середньої освіти в Польщі та можливість як вступити до ВНЗ, так і працевлаштуватися за фахом, причому не тільки на території Польщі, а й інших країн Євросоюзу.

Партнери технікуми Польщі після 9 класу, які гарантують вступ наших студентів з наданням інтернатів для проживання є:

 

 • Технікум у Казєміжі Дольному. Спеціальності: технік–логіст, технік готельного бізнесу, технік туристичного обслуговування.

 • Регіональний центр професійної освіти в місті Ніско. Спеціальності: технік-електрик, технік-мехатронік, технік-інформатик, технік графіки та цифрової поліграфії, технік-програміст, технік реклами, технік організації туризму, технік-енергетик.

 • Технікум в Білгора. Напрями: технік моди та легкої промисловості, технік-реклами, технік харчування та гастрономічних послуг, технік готельної справи, перукар.

 • Механічний технікум в Риках. Напрями підготовки: технік–механік автомобілів, технік–інформатик.

 • Будівельний технікум в Риках. Напрями підготовки: технік-будівництва, технік-економіст, бухгалтер.

 • Технікум в Ожаруві. Спеціальності: технік-інформатик, фототехнік з елементами мультимедіа, технік–мехатронік.

 • Технікум №1 ім. Кардинала Стефана Вишинського в Тарнобжегу. Спеціальності: технік-інформатик, технік харчування та гастрономічних послуг, технік туристичного обслуговування, перукар.

 • Технікум в Дембліні. Спеціальності: технік-механік, технік-інформатик, електрик, авіамеханік.

 • Об’єднання шкіл №1 в Опатуві. Напрями підготовки: технік харчування та гастрономії, технік-готелярства, технік-логіст, технік-механік автотранспорту.

 • Технікум «Аванс» в місті Кельце. Спеціальності: технік туристичного бізнесу, технік-інформатик, технік туристичного обслуговування, перукар, ландшафтний дизайн, технік-механік автомобілів, логіст, ветеринар.

 • Технікум в Ліпсько. Напрями: технікум–інформатик, програміст, технік харчування та гастрономії.

 

Кожен технікум надає обмежену кількість місць для наших студентів. Більш детально по умовам проживання та вступній компанії надаємо в індивідуальних консультаціях, тому що технікуми Польщі після 9 класу мають свої вимоги та умови вступу.

 

ШКОЛА ЗАВОДОВА

У заводових школах навчаються за 3 роки, навчання передбачає вивчення тільки предметів за фахом і практичні заняття. Після заводової школи можна тільки працевлаштуватися за обраною професією.

Навчання в Польщі для українців після 9 класу можливе і в школах заводових або ж бранжових. Школа бранжова - навчаються студенти 3 роки, навчання передбачає вивчення тільки предметів за фахом і практичні заняття. Після закінчення навчання можна тільки працевлаштуватися за обраною професією. Спеціальності, які пропонує школа бранжова:

 

 • Школа бранжова в Ніско: електрик, електромеханік, мехатронік; електронік.

 • Школа бранджова в Білгораї: кухар, слюсар.

 • Школа бранжова в Тарнобжегу: перукар, кухар, продавець, кондитер.

ПРОЖИВАННЯ

 

Гуртожитки в Польщі називаються інтернат або бурса. У бурсі за учнями доглядають вихователі – вони стежать за дотриманням порядку і допомагають вирішувати організаційні питання. Вартість проживання в польському гуртожитку різна, це може бути 35 злотих на місяць, а може бути і 350. В інтернатах є їдальні, де можна харчуватися, на це потрібно буде витрачати близько 12 злотих в день.

 

ВАРТІСТЬ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В ПОЛЬЩІ

 

Навчання в Польщі після 9 класу є безкоштовним в державних навчальних закладах, виняток становлять приватні ліцеї. Мова навчання - польська. УВАГА, кількість місць обмежена тому з вибором технікуму варто визначитись в першому семестрі 9 класу.

 

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ ПІД ЧАС ОТРИМАННЯ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В ПОЛЬЩІ

 

Додаткові витрати під час навчання в Польщі після 9 класу залежать від типу обраного навчального закладу. Наприклад, в спортивних школах передбачена доплата за посилене харчування, в художніх школах потрібно оплачувати спеціальні матеріали.

 

Також, у багатьох школах будуть вимагати наявність юридичного опікуна для неповнолітнього іноземця. Послуги опікуна оплачуються в залежності від навантаження і зобов’язань, які будуть на нього покладені, ця сума коливається від 100 до 400 злотих на місяць. Оформлення самого опікунства обійдеться приблизно в 600-800 злотих.

 

ТЕХНІКУМИ ПАРТНЕРИ

 

Ми працюємо тільки з тими технікумами, де впевнені в умовах навчання в Польщі після 9 класу та проживання дитини, та є умови надання опікунства. Завжди працюємо по індивідуальному запиту кожного клієнта.

 

ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ

 

Вартість наших послуг складає 700 євро. Оплата ділиться на три частини. Перша - 200 євро сплачується при заключенні угоди, друга  частина - 200 євро до 01.03.2024, третя- 300 євро оплачується, коли є рішення про зарахування студента.

 

У вартість не входить: трансфер та вартість опікуна (ці витрати сплачуються додатково).

Середня школа в Польщі - це шанс Вашій дитині отримати якісну освіту та побудувати кар’єру. Щоб отримати більше інформації та записатися на консультацію, зв'яжіться з нами за телефоном або електронною поштою.

З повагою,

Команда Платформи знань Globus

Цікавить середня освіта в Польщі? Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

bottom of page