top of page

 

ЛІНГВІСТИЧНИЙ КЛУБ

Вивчення іноземних мов у міні групах - чудова можливість мовної практики. Учасники групи постійно спілкуються один з одним іноземною мовою, влаштовують дискусії та готують спільні доклади для обговорення. Завдяки тому, що в групі лише 4-10 осіб, викладач приділяє максимальну увагу кожному студенту.    

 

   ПОЛЬСЬКА МОВА рівень А1,А2,В1,В2. Ви вирішили починати або розширювати бізнес-партнерство з Польщею? Плануєте переїхати на ПМП або працевлаштуватися в країні? Хочете отримати карту Поляка або отримати освіту у ВНЗ у Польщі? Тоді пропонуємо курси польської мови онлайн (загальна, підготовка до співбесід, до вступу до університету).

   АНГЛІЙСЬКА МОВА для учнів 1-4 класів, групові  заняття для надання  бажання та бази знань для поглибленого вивчення мови, закріплення практичними завданнями та спілкуванням англійською мовою в групі, як головний стимул попередити страхи дитини говорити іноземною мовою.

   Курси іноземної мови онлайн за допомогою програм Skype, Googl meet, Zoom - це сучасний підхід у навчанні для людей, які не можуть або не мають можливості вивчати іноземну мову офлайн або індивідуально. Зараз проводимо групові заняття онлайн, що дозволяє вивчити мову з будь-якої точки планети і економить ваш особистий час.

   Індивідуальні заняття ми, як правило, пропонуємо тим слухачам, які не мають можливості відвідувати групові заняття та є прихильниками індивідуального підходу до вивчення мови. Переваги індивідуальних занять - налаштований особистий графік занять.

   

   Навчання на курсах проводиться іноземною мовою, починаючи з нульового рівня, що дозволяє слухачам курсів поринути у світ іноземної мови з перших хвилин занять. Викладачі курсів використовують оригінальні підручники, розроблені провідними фахівцями світу з навчання іноземним мовам; програма курсів включає в себе всі необхідні елементи для найбільш ефективного досягнення результату, такі як читання, аудіювання, письмо, розмова.

   Вартість групових занять - 170 грн/ 90 хв, оплата за місяць по кількості занять.

   Вартість індивідуальних занять - 350 грн/60 хв, оплата за заняття.

bottom of page