top of page

ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР В ПОЛЬЩІ

НАВІЩО ВІДПРАВЛЯТИ ДИТИНУ У МОВНИЙ ТАБІР?

Всі батьки замислюються над тим, де проведе літній відпочинок їх дитина. І всі хочуть, щоб час був проведений  з максимальною користю. А хіба можна уявити собі більш сприятливе проведення часу для дитини, ніж літні мовні табори за кордоном? Таким чином, дитина не тільки отримує насолоду від спілкування з природою, а й підтягує свої знання мов. Тільки коли дитина опиняється в  середовищі, то по-справжньому починає його відчувати.

 

Найчастіше діти продовжують навчання в університетах або технікумах. Мовний табір за кордоном дає можливість також покращити рівень польської мови.

 

ПЕРЕВАГИ МОВНИХ КУРСІВ ЗА КОРДОНОМ:

  • відпочинок та оздоровлення дитини;​

  • інтенсивне вивчення мови з закріпленням у мовному середовищі;

  • нові друзі, з якими співпадають інтереси;

  • зрушення бар'єрів і кордонів в житті дитини.​

ПРОПОНУЄМО ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ У ТАКИХ КРАЇНАХ:​

  • Польща

 

ВАРТІСТЬ - 600-650 євро терміном на 14 кал. днів

Особливе значення така подорож має для старшокласників, які бажають отримати освіту за кордоном та обирають професію. Знання іноземних мов допоможе їм досягти успіхів у будь-якій галузі й побудувати кар’єру за кордоном. Тому учні випускних класів обирають мовний табір як місце, де можна легко та із задоволенням покращити знання мови. Дитячі табори за кордоном зацікавлять школярів, які збираються вступати до іноземних ВНЗ – це дозволить їм поглибити свої знання, отримати інформацію про університет та побачити місто.

Також літні програми для дітей ефективні завдяки педагогам-носіям мови, які мають великий досвід роботи з учасниками різного віку. Учні отримують можливість закріпити навички, спілкуючись з однолітками своєї групи, а також тренуватись під час екскурсій та інших позакласних заходів.

bottom of page