top of page

Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшко

Державний Політехнічний Університет у Кракові (Politechnika Krakowska im.Tadeusza Kostiuszki) — однин із найпотужніших вишів технічного профілю в Польщі. Випускники цього навчального закладу вважаються одними з найбільш високооплачуваних спеціалістів. Приблизно 70% студентів знаходять роботу ще до того, як захистять свої дипломи. При університеті працює Бюро Кар’єр, яке допомагає студентам знайти практику, стажування, підробіток, а також повноцінну роботу після закінчення навчання. 


Краківська Політехніка розпочинає безкоштовне навчання інженерів українською мовою для кандидатів, що мають українське громадянство, а також для осіб іншого громадянства, що втікають від війни та говорять українською. На напрямках “Будівництво” та “Транспорт” навчання буде проводитись на Будівельному Факультеті Політехніки.


Навчання має унікальну формулу, безпрецедентну в польській системі вищої освіти. У його підготовці та реалізації беруть участь серед інших українські університетські викладачі Політехніки, українці, які вже навчаються в КП, та компанії-партнери БФ КП. У першому семестрі навчання проводитиметься повністю українською мовою, у другому семестрі – українською та польською. З третього семестру більшість занять польською мовою, за потреби – з елементами занять українською.

краківська політехніка ім. тадеуша костюшко

Переваги та недоліки Краківського Політехнічного Університету

 • Плюси: престижний європейський університет, цікаве навчання, різновид спеціальностей, кожен може знайти свій напрямок, багато пропозицій обміну навчання та практик, цікава студентська спільнота, мотивована для навчання.

 • Мінуси: складний вступ (іспит на перевірку знання польської мови, іспит на деякі напрямки, творчий конкурс на напрямок архітектура), великий конкурс на навчання, мала кількість місць для студентів з України. Тому до вступу до Краківської Політехніки ім. Тадеуша Костюшко необхідно підходити заздалегідь і серйозно.

 

Ознайомитися з навчальною пропозицією в Краківській політехніці для українців можна нижче або на офіційному сайті https://www.pk.edu.pl/. Університет пропонуює програми бакалаврату та магістратури в таких галузях: ​

Програми бакалавра у Краківській Політехніці

 • Навчання англійською мовою: Architecture; Civil engineering; Mechanical Engineering.

 • Навчання польською мовою: архітектура, ландшафтний дизайн, інформатика, математика, прикладна математика; електротехніка та автоматика, інформатика в комп’ютерних мережах; будівництво; транспорт; матеріалознавство; технічна фізика; нанотехнології та наноматеріали; геоінформатика; енергетика; водна інженерія та управління водними ресурсами; інженерія навколишнього середовища; енергетика; відновлювальні джерела енергії та комунальна інфраструктура; біотехнологія; процесуальна та хімічна інженерія; хімічні технології; автоматизація та робототехніка; прикладна інформатика; медична інженерія; інженерія безпеки; інженерія виробництва; інженерія промислового дизайну; механіка та будова машин; автомобілі; промислові системи та пристрої; транспортні засоби і логістика.

Магістерські програми Краківської Політехніки

 • Навчання англійською мовою: Architecture; Civil engineering; Computer Science; Technical Physics; Energetics; Environment engineering; Chemical technology; Mechanical Engineering.

 • Навчання польською мовою: архітектура, ландшафтний дизайн, інформатика, математика; електротехніка та автоматика; інформатика в комп'ютерній інженерії; інфотроніка; будівництво; транспорт; матеріалознавство; технічна фізика; інженерія навколишнього середовища; енергетика; біотехнологія; процесуальна та хімічна інженерія; хімічні технології; автоматизація та робототехніка; прикладна інформатика; медична інженерія; інженерія виробництва; механіка та будова машини; автомобілі; промислові системи та пристрої; транспортні засоби та логістика.​

Студентський портрет

Тривалість навчання у Краківській Політехніці ім. Тадеуша Костюшко

 • Бакалавр – 3,5 роки

 • Магістратура – 1,5 роки

Вартість навчання у Краківській Політехніці

 • Бакалавр – від 2000 – 4000 євро/ рік навчання (оплата по семестрам).

 • Магістратура – від 2000 – 4000 євро/ рік навчання (оплата по семестрам).

 • Англомовні програми – від 3000 – 5000 євро/ рік.

Гуртожитки Краківської Політехніки

Краківський Політехнічний Університет пропонує розміщення в студентських гуртожитках, в DS-4 BALON, RUMCAJS, LEON, BARTEK, SRH B-1. Двомісні кімнати, спільні ванні кімнати та спільна кухня.


Вартість проживання – 100-120 євро на місяць.


Оплата за гуртожиток кожного місяця до 5 числа, період бронювання з 01.10-30.06. Якщо студент планує продовжити проживання, то має попередити не менш ніж за два місяці.

5d796b3f61b17493ea110bdf8571bfcb.jpg

Що потрібно для вступу до Політехніки Краківської

 1. Знання польської мови або англійської – рівень В2. На наших курсах польської мови онлайн Ви можете швидко досягнути необхідного рівня володіння — лише вчасно почати вивчення мови.

 2. Документи про закінчення 11 класів або диплом бакалавра.

 3. Скласти іспит на підтвердження знання мови (реєстрація на іспит окремо і додатково оплачується).

 4. Творчий іспит на напрямок архітектура.

 

Якщо Ви амбітний, цілеспрямований і вмієте вчитись, то Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшко саме для Вас!


А зі вступною кампанією допоможемо ми — спеціалісти Платформи знань Глобус. Звертайтесь за професійною допомогою, ми на зв’язку!​

bottom of page