top of page
Пошук
  • Фото автораМарина Турівна

Навчання в Польщі англійською мовою

Оновлено: 23 лют.


вища освіта англійською в Польщі

Багато запитань стосовно навчання англійською мовою. Тому розкриваємо переваги англомовного навчання:


Основна і головна – це отримання диплома європейського зразка англійською мовою, що відкриває кордони для працевлаштування або отримання ІІ ступені вищої освіти.


Що необхідно для вступу на навчання англійською?


Обов’язковим є наявність сертифіката знання англійської мови:  TOEFL, IELTS, Cambridge English Language Assessment, рівень знання В2, дає змогу подавати документи, в будь-який університет, де є Ваша програма навчання за кордоном.

Деякі університети мають свій власний іспит або перевіряють рівень мови за допомогою співбесіди. Це відбувається в процесі вступу. Є ризик не скласти іспит і не вступити, тому про документ знання мови необхідно подбати заздалегідь. Термін дії сертифіката міжнародного іспиту 2 роки.


Чи всі спеціальності можна вивчати англійською мовою в Польщі?


Англомовні програми є не на всі напрямки і якщо Ви обираєте спеціальність спочатку потрібно поцікавитись, які університети її пропонують, тому що не всі спеціальності доступні для навчання в Польщі англійською мовою. ІТ освіту, економічні напрямки та управління краще отримувати англійською мовою, інженерні спеціальності вузької спеціалізації (наприклад біомедична інженерія, нанотехнології, архітектура) доступні для вивчення мовою країни, якщо і є пропозиція англомовного навчання, то дуже вузька і конкурентна.


Чи відрізняється вартість навчання в Польщі англійською мовою та польською?


Так. Вартість англомовного навчання в Польщі на 40% дорожче, ніж навчання польською мовою, навчання в Чехії та Словаччині мовою країни безкоштовно.


Основні переваги для навчання за кордоном англійською мовою:


  1. Працевлаштування у міжнародних компаніях, і особливо, де англійська мова є робочою мовою.

  2. Міжнародний диплом, який визнається в усьому світі, що робить студентів більш конкурентоспроможними на ринку праці.

  3. Досвід співпраці з представниками з різних країн, що дозволяє збагачувати знання з різних культур та поглядів.


Ми як освітня агенція пропонуємо підходити до вибору університету, мови навчання та країни ще в 10 класі для того, щоб мати час підтягнути рівень мови на наших курсах польської мови онлайн чи предмети, які важливі для Вашого вступу.

194 перегляди

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page